Futboll Sport

BOHLI ÇMENDET NË MERKATO/ Ofron 110 milionë euro për të afruar te Çelsi mesfushorin e talentuar

Çelsi e ka nisur në mënyrën më të keqe sezonin e ri, në të cilin kanë ndodhur shumë ndryshime me presiedentin e ri, Tod Bohli.

boehly celsi

Duket se presidenti amerikan kërkon që të përforcojë akoma dhe më shumë skuadrën e tij dhe është gati që të harxhojë sërish para në merkaton e ardhshme.

Siç raporton “The Sun”, klubi anglez ka ofruar plot 110 milionë euro për mesfushorin e talentuar anglez, Jud Belingham, në mënyrë që të hyjë në negociata me Dortmundin.

 

 

belingham

Në garë për mesfushorin e talentuar gjithashtu janë edhe Reali i Madridit, Mançester Junajtid dhe Liverpul.

Related posts

“ÇMENDURI” NË CHAMPIONS/ Sulmuesi i M’Gladbach shkatërron Ramos-Varane dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Delo.autor

Futbollisti shqiptar i Zvicrës, pas takimit të mbrëmshëm thirret për testin anti-doping (FOTO)

Isa.Autor

REALI “FËRKON DUART”/ HAZARD mohon rinovimin e kontratës me Chelsean

Isa.Autor

Leave a Comment