Futboll Sport

ÇUDITI TIFOZËT ME VEPRIMIN E TIJ/ Zbulohet çfarë përtypi Ronaldo në ndeshjen me Ganën

Një gjest i Cristiano Ronaldos në ndeshjen mes Portugalisë dhe Ganës ka ngritur shumë pikëpyetje te tifozët.

Në minutën e 36 të ndeshjes pesë herë ‘Topit të Artë’ fut dorën te pantallonat dhe më pas nxjerr diçka të cilën më pas e përtypi.

Pyetjet si çfarë kishte Ronaldo tek të brendshmet dhe se çfarë kafshoi iu adresuan federatës portugeze, që me anë të një postimi sqaroi se ai ishte çamçakëz.

Related posts

“LUFTA” KUNDËR KORONAVIRUSIT/ Ronaldo dhe agjenti i tij dhurojnë 1 milion euro për spitalet në Portugali

Delo.autor

NË KËRKIM TË NJË PORTIERI/ PSG gati 15 milion euro për “gardianin” Navas, ja sa kërkon Perez

Delo.autor

DERBI/ Dyndje tifozësh në “Selman Stërmasi”, ja numri i biletave të shitura

Isa.Autor

Leave a Comment