Futboll Sport

MESSI NË PRAG DIVORCI ME ANTONELËN? Historia me gazetaren bën bujë

Një lajm i bujshëm ka pushtuar rrjetin ditën e sotme, bëhet fjalë për yllin argjentinas, Lionel Mesi, i cili raportohet se është në prag divorci me bashkëshorten e tij Antonela.

Sipas “Directo do Miolo” pretendohet se Mesi e tradhtoi partneren e tij, me të cilën ka dhe 3 fëmijë, me një gazetare që ndjek ekipin argjentinas të futbollit.

Bëhet fjalë për gazetaren Sofia Martinez, por sipas mediave braziliane marrëdhënia e tyre ka shkuar deri në intimitet. Tradhtia thuhet se ka ndodhur pas plot 15 vitesh martesë. Situata mes çiftit pretendohet të jetë tepër e trazuar, gjithsesi në ditët në vijim pritet që kjo histori të sqarohet përfundimisht.

Related posts

MERKATO E VERËS/ Ardhja e Ancelotti-t mund të ndryshojë situatën, mbrojtësi i Realit në dilemë për të ardhmen

Delo.autor

PIRATERIA NË SERIA A/ De Siervo: Problemi më i madh në futbollin italian, ne duhet të…

Isa.Autor

PARA NDESHJES NDAJ TURQISË/ Ish-sulmuesi Kapllani: Duhet të jemi të kujdesshëm prapa, por…

Delo.autor

Leave a Comment