Futboll Sport

SEZON FANTASTIK TE REALI/ Bellingham me objektiva të qarta: Dua trofe

Jude Bellingham po shkëlqen me fanellën e Real Madrid. Në sezonin e parë me Los Blanc, mesfushori është shndërruar në një protagonist absolut, duke u skuadruar për vlerat e rezultateve të rëndësishme. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Bellingham ka folur për objektivat.

“Çfarë objektivash keni? Trofetë. Dua të jem në gjendje t’i jap vendit tim, Anglisë dhe ekipit tim, Real Madridit, kujtime të shkëlqyera dhe disa trofe” -Tha ai.

Related posts

MERKATO E BUJSHME/ Bayern blen kampionin e botës…

Delo.autor

E BUJSHME/ Pas Ronaldo, është Salah viktima e radhës

Isa.Autor

NDALET SEANCA STËRVITORE/ Juventusi e nis 2019 me një lajm të keq

Delo.autor

Leave a Comment