Futboll Sport

TEN HAG LARG MANCHESTERIT/ United në kontakte me ish-trajnerin e Chelseat

Manchester United mund të jetë një nga skuadrat që bëjnë ndërrojë trajner në verë. Ten Hag ende nuk ka thënë fjalët e fundit, por sipas asaj që shkruajnë mediat, disa yje të “Djajve të Kuq” kanë një ndryshim në qëndrim nga ana e teknikut holandez dhe mendojnë se ai vend është i madh në fund të sezonit, deklaratave të tij.

Tabloidi The Sun raporton se tashmë klubi ka nisur nga puna për gjetjen e pasuesve. Jim Ratcliffe ka takuar Graham Potter, ish-teknikun e Chelsea, për të folur kështu për një gjë të mirë në verë mes palëve. Gjithsesi, është ende herët për të folur për detaje, pasi janë pika kontaktet e para. Sa i takon shifrave të Ten Hag në stolin e skuadrës nga Manchesteri, në Premier League, ai ka luajtur ekipin në 31 ndeshje.

Related posts

Konfirmohet lajmi i keq për Belgjikën, ndaj Anglisë mungon bomberi

Isa.Autor

“PO INTERESOHEMI PËR ICARDIN”/ Drejtori i Juventusit lëshon “bombën”

Delo.autor

ZHDUKJA E EMILIANO SALA/ Mblidhen 300 mijë euro. Kërkime nënujore me robot për futbollistin (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment