Futboll Sport

MBROJTËSI ZHGËNJEN TEK PGS/ Mund të largohet nga Parisi

Ka kaluar më shumë se një vit që kur Milan Skriniar mori vendimin për t’u larguar nga Interi si transferim i lirë për t’u bashkuar projektit të Paris Saint Germa, por që atëherë kanë ndodhur dhe kanë mbetur për mbrojtësin sllovak.

Pasi u riku nga dëmtimi i vështirë, lojtari e nis sezonin si titullar, por dëmtimi i rëndë i kyçit të këmbëve po bën që kampionët e Francës të mendojnë largimin e Skriniar. Gjithsesi, të parë, sesi të bëhet për këtë, nuk duhet të presim e të shohim.

Related posts

NUK NDALET MAN CITY/ Sterling shënon përsëri

Isa.Autor

YLLI SUEDEZ FITON “BETEJËN” ME GAZIDIS/ Ibrahimovic drejt rinovimit të kontratës, ja detajet e marrëveshjes

Delo.autor

NË PRITJE TË ICARDIT/ Napoli bën lëvizjen e papritur. Zyrtarizon transferimin e sulmuesit!

F.autor

Leave a Comment