Futboll

Kupa e Francës/ Parisi mposht me lehtësi Strasburgun, kalon në çerekfinale

PSG ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Ligës në Francë, pas fitores 2:4 ndaj Strasbourg.

Gjiganti francez ka mposhtur 2:4 Strasbourg, për të kaluar në çerekfinale të Kupës së Ligës.

Golat për mysafirët i shënuan Salmeir (autogol), Di Maria, Alves dhe Draxler, ndërsa për vendësit shënuan Grimm dhe Blayac.

Related posts

Maldini i vendosur: Vetëm Milani ose Italia…

Q.Autor

ZYRTARE/ Sulmuesi i njohur prezantohet te Napoli (FOTO)

Delo.autor

EUROPA LEAGUE/ Lukaku nuk fal, Havertz përgjigjet. VAR i heq penallti Interit (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment