Futboll Seria A

FOTO/ Mbyllen pjesët e para të ndeshjeve të Serie A. Rezultatet

Po luhen në këto momente tre nga ndeshjet e javës së 25-të të Serie A

Sapo kanë përfunduar pjesët e para në tre stadiumet italiane, ku në “San Paolo” Napoli udhëheq 1-0 me SPAL.

Në dy takimet e tjera që po luhen në mesditën e sotme, Benevento po barazon 1-1 me Crotonen dhe po me të njëjtin rezultat janë mbyllur 45 minutat e para të sfidës Bologna-Sassuolo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Related posts

TRUKIMET NË FUTBOLLIN SPANJOLL/ Skuadra e njohur në hetim për baste ilegale…

Isa.Autor

Benedikt Howedes: Juventus? Do të shohim situatën, dhe do ta përcaktojmë të ardhmen time

Sadik.Autor

KËRKOHET NGA SHUMË KLUBE/ Sulmuesi i njohur telefonon Barcelonën dhe i vetëofrohet

Delo.autor

Leave a Comment