Futboll Gossip

Dua Lipa, Era Istrefi dhe Rita Ora “PUSHTOJNË” botën e futbollit

Këngëtaret me origjinë shqiptare Dua Lipa, Era Istrefi dhe Rita Ora do të pushtojnë botën e futbollit këtë javë.

Treshja e famshme do të jenë imazhi i tre instituticiove të futbollit.

Era do të këndojë himnin e FIFA World Cup së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam.

Dua do të hapë finalen e Chamions League me këngën ‘New Rules’. Ndërsa Rita Ora do promovojë futbollin e UEFA për femrat.

Shqiptaret po thyejnë çdo kufi dhe po arrijnë sukses të jashtëzakonshëm në tregun ndërkombëtar.

 

Related posts

“INTER ËSHTË DUKE U RRITUR”/ Flet Conte pas triumfit: Ja kujt ia dedikoj këtë fitore…

Delo.autor

Befason Reali, e mbyll merkaton e janarit 2 ditë para kohe

Q.Autor

KUKËSI i dha “leksion” PARTIZANIT/ CUNGU gjen shkaktarin e barazimit: Hoxha na mohoi fitoren

Isa.Autor

Leave a Comment