Futboll Gossip Sport

Sofija Milosevic/ Ja me çfarë KRENOHET Serbia në Botëror (FOTO)

Sofija Milosevic, e fejuara e Adem Ljajic, është një arsye më shumë pse duhet përkrahur Serbia në Botëror. Modelja e famshme është shfaqur në formë të shkëlqyer në fotot e fundit që ka postuar në rrjetet sociale. E sigurisht, me fizikun që i ka falur nëna natyrë, është një nga “wags”-at më të klikuara.

Ljajic, edhe pse i përket fesë myslimane, nuk e ka aspak problem që e fejuara e tij shfaqet provokuese. Sa më shumë të avancojë Serbia në Botëror, aq më shumë surpriza do të ketë nga Sofija.

Related posts

‘Bomba’ e merkatos/ Real Madridi i rrëmben Barcelonës objektivin e verës

Sadik.Autor

Kaos te Sporting, 50 huliganë rrahin lojtarët dhe stafin në qendrën stërvitore

Sadik.Autor

E BUJSHME/ Më i mirë se Messi e Ronaldo, ja vlera qesharake e talentit Haaland

Delo.autor

Leave a Comment