Futboll Sport

Napoli i interesuar për mesfushorin e Bayernit

apoli aktualisht gjendet në Dimaro, duke u prgatitur për stinorin e ri me trajnerin Carlo Ancelotti, ndërkohë klubi italian vazhdon të bëjë lëvizje në afatin kalimtar të transfereve.
Ata kanë nënshkruar me spanjollin, Fabian Ruiz, kurse Jorginho është në rrugën e tij për në Chelsea me ish-trajnerin e Napolit, Sarri, transmeton Gazeta Express.

Napolitanët janë duke u interesuar për një lojtar tjetër me tipare defensive në mesfushë, dhe emri që po qarkullon këto ditë është Javi Martinez, i cili është trajnuar nga Ancelotti në Bayern.

 

Related posts

Gashi me rrogë më të madhe se Ibrahimovic

Sadik.Autor

STATISTIKAT/ Ja kur ishte hera e fundit që një skuadër angleze fitoi Champions League…

Isa.Autor

LISTA/ Ja 10 futbollistët e rinj me notën më të lartë në Europë

Delo.autor

Leave a Comment