Futboll Seria A Sport

Napoli në merkato/ Carlo Ançelotti merr ish-lojtarin e Real Madrid

Carlo Ançelotti ka nisur nga puna për sezonin e ardhshëm. Tekniku italian kaloi dy vite në Madrid ku arriti të fitojë thuajse gjithçka dhe një nga lojtarët që ka punuar më së shumti ishte Angel Di Maria.

Trajneri e dëshiron argjentinasin në skuadër, sipas raportimeve nga mediat italiane.

Megjithatë mbetet për t’u parë nëse do të arrihet një marrëveshje me skuadrën e PSG-së, që ka edhe kartonin e lojtarit në fjalë.

Related posts

Isco mbetet pa vend në formacionin bazë, kthehet sërish në çështje

Q.Autor

FYERJE RACISTE NDAJ YLLIT LUKAKU? Ibrahimovic jep versionin e tij: Në botën time s’ka vend për… (VIDEO)

Delo.autor

Mourinho “troket” te Simeone, jep dy mesfushorë, në këmbim të Saul…

Q.Autor

Leave a Comment