Futboll La Liga Sport

I REZERVUAR PËR SJELLJEN YLLIT TË PSG/ Ja çfarë thotë Barcelona për transferimin e Rabiot

Eric Abidal ka qenë i rezervuar për sjellën e mesfushori të Paris Saint-Germain, por ka konkluduar se disa lojtarë janë rrugës për në “Camp Nou”.

Barcelona ka vendosur që ti mbaj kartat e mbyllura në garën e tyre për mesfushorin e Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot.

“Rabiot? Sot nuk është një ditë e mirë për të folur për të, është dita e Murillos”, ka thënë drejtori sportiv i Barcelonës, Eric Abidal për gazetarët derisa ka shpalosur para tyre nënshkrimin e tyre më të ri, Jeison Murillo.

“Ne e përcjellim tregon dhe i shikojmë ofertat dhe çka ne mund të mbulojmë prej saj”, ka thënë ai.

Related posts

“VLAHOVIC NUK MJAFTON”/ Di Canio: Juventus rrezikon të mbetet jashtë Champions-it

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ UEFA mesazh për tifozët: Do rimbursohen të gjitha biletat

Delo.autor

PUSHTETI I SPORTIT/ Popullariteti i McGregor “thyen” kufinjtë, merr VOTA në zgjedhjet presidencale (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment