Futboll Sport

“GJERMANIA SI FUÇI BARUTI”/ Klinsman paralajmëron rrezik te skuadra e Joachim Low

Ish-trajneri i kombëtares gjermane, Jurgen Klinsman, e shikon momentin në të cilën ndodhet ish-ndihmësi i tij, Joachim Low, pas përjashtimit të tre bavarezëve nga përfaqësuesja, me rrezik shpërthimi.

“Kjo është një fuçi baruti”, thotë ish-sulmuesi i “pancerave” gjatë një interviste për “Bild am Sonntag”.

Low e ka vendosur veten nën presion, pasi nxori në pension të parakohshëm Humelsin, Boatengun dhe Mylerin dhe Klinsman thotë: “Tani ai duhet të jetë i suksesshëm. Duhet të gjejë rezultatet e duhura. Sepse në këtë moment, futbolli gjerman po lëviz ndërkombëtarisht me një nivel shumë të ngadaltë. Tani tifozët duan të shohin që ai të funksionojë”.

Related posts

NIS NJË SULM VERBAL NDAJ ISH-YLLIT TË PSG-SË/ Patrice Evra “shpërthen”: Je një copë m*ti…

Delo.autor

NGA AGUERO TEK VAN DIJK/ Ja kush shpallet lojtari më i mirë i muajit në Premier

Delo.autor

Eleminimi i Gjermanisë/ Reagon Oliver Khan: Fanela peshon shumë, këta janë përgjegjësit…

Isa.Autor

Leave a Comment