Futboll Kosova Sport

TRAJNERI I KOSOVËS REAGON ASHPËR/ Ja fjalët e tij në tunel pas golit të pestë (VIDEO)

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes ka bërë një veprim interesant pas pjesës së parë të ndeshjes kundër Anglisë.

Bernard Challandes është filmuar duke thirrur ashpër: E tmerrshme, e tmerrshme”.

Trajneri zviceran ishte i mërzitur pas golit të Jadon Sancho në fund të pjesës së parë pasi besonte se ylli i ri anglez ishte në pozicion jashtë loje.

Më pas kur Challandes e kuptoi që po filmohet dhe i ka buzëqeshur kamerës.

 

Related posts

Manchester City – Newcastle, formacionet zyrtare

Q.Autor

U PREZANTUA ME SKUADRËN E PAOK-UT/ Flet Mihaj: Erdha tek ky klub për…

Delo.autor

LIVERPOOL-LEICESTER CITY/ “Të Kuqtë” në rast fitore shkon 7 pikë para ndjekësve (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment