Futboll La Liga Sport

MALLORCA NUK DORËZOHET/ Falë gabimit të Ter Stegen, Budmir shënon ndaj “Katalanasve” (VIDEO)

Mallorca ka ngushtuar diferencat në 4-2 kundër Barcelona-s në Camp Nou.

Ka qenë përsëri Budimir, autori i golit të parë të miqve, që ka shënuar edhe të dytin në të 64-ën.

28-vjeçari ka përfituar nga dalja e gabuar e Ter Stegen dhe ka dërguar topin në rrjetë me një goditje me kokë.

Related posts

Bayern Munchen ka kontaktuar trajnerin e Tottenham, Mauricio Pochettinon, dhe i kërkuar që ai të zëvendësojë Jupp Heynckes

Sadik.Autor

Nëse largohet nga Real Madrid, ky do të jetë klubi i ri i Ronaldos

Q.Autor

“MOS U TALL ME MIELLIN E GJERMANIT”/ Si u rikthye dhe njëherë “HIJA”, e “PANCERAVE” të kombëtares tek Bayern-i

bora.autor

Leave a Comment