Futboll Sport

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE/ Përballje titanësh në 1/8, Atalanta e Gjimshitit me fat

Është hedhur në Nyon të Zvicrës shorti për fazën e 1/8 të Champions League ose e njohur ndryshe si faza e parë me eliminim direkt. Ashtu siç pritej shorti nuk ka kursyer përballjet mes titanëve të cilët pritet të mbajnë të mbërthyer para televizionit miliona spektatorë.

Dortmund vs Paris SG

Real Madrid vs Manchester City

Atalanta vs Valencia

Vijon…

Related posts

TITULLI/ Gega: Partizani ka histori shumë më të madhe, unë jam lider dhe duhet…

Isa.Autor

MILAN RIKTHEHET NË STËRVITJE/ Ibrahimovic vjen në fundjavë, ja çfarë e pret

Delo.autor

MREKULLIA QË BËRI TË “ÇMENDET” EKIPI I BARCELONËS/ Sergi Roberto kujton natën magjike: Ja çfarë bëra gjithë natën

Delo.autor

Leave a Comment