Futboll Ligue 1 Sport

MUNGON “OK” NGA PSG/ Cavani gjen marrëveshjen me ekipin e ri, transferimi një hap larg…

Edison Cavani është vetëm një hap larg transferimit tek Atletico Madrid. Sulmuesi i PSG, ka gjetur marrëveshjen me drejtuesit e “Los Colchoneros” dhe tashmë mungon vetëm të jepet “OK” nga klubi francez.

Për të bindur PSG-në, Atletico ka ofruar në total 18 milionë euro (15 milionë + 3 milionë të tjera në formë bonusesh). Duke ditur që Cavanit i skadon kontrata në fund të sezonit, parizienët pritet të dorëzohen përpara ofertës së spanjollëve, me Cavanin që sipas gjasave do të firmosë zyrtarisht në ditët e ardhshme.

Related posts

LA LIGA/ Tripleta, synimi i Barcelonës

Q.Autor

Shokohet bota e futbollit/ Vritet futbollisti i njohur kolumbian

Sadik.Autor

Atalanta barazon rezultatin, ka shënuar Zapata me gol të mrekullueshëm (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment