Basketball Sport

VDEKJA E KOBE BRYANT/ Ceremonia e lamtumirës së legjendës të NBA me bileta, të ardhurat për bamirësi

Ceremonia e lamtumirës së ish-basketbollistit të Lakers, Kobe Bryant, që do të zhvillohet më 24 shkurt në stadiumin “Staples Center” të Los Anxhelosit do të jetë me bileta. Kjo bëhet për shkak të numrit të madh të personave që duan të jenë të pranishëm në këtë event dhe kapaciteti është i pamjaftueshëm për të gjithë.

Është vendosur që biletat të kushtojnë nga 24 dollarë deri në 224 dollarë, ndërkohë që të ardhurat që do të mblidhen do të shkojnë për bamirësi, për shoqatën e Bryant, “Mamba and Mambacita Sports Foundation”.

Për personat që nuk do të kenë mundësi të sigurojnë një biletë jashtë stadiumit do të vendosen ekranë të mëdhenj, por ato do të montohen edhe në disa zona pranë stadiumit. Shitja e bilateve do të nisë sot.

Related posts

Ndhodh edhe kjo, Arda Turan del nga kontrolli dhe sulmon…(VIDEO)

Sadik.Autor

Manchester City e lë të lirë mbrojtësin 55-milionësh

Sadik.Autor

INTERI NË SULM PËR MODRIC/ Zikaltrit largohen nga opsionet RAFINHA dhe PAREDES

Isa.Autor

Leave a Comment