Futboll Gossip Sport

NGA MILIARDERJA PARIS HILTON TEK KIM KARDASHIAN/ Ja disa nga ish-të dashurat më seksi dhe më “hot” të Ronaldos (FOTO)

Kristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të bukur dhe më të suksesshëm në botë. Kështu që nuk habitemi kur dëgjojmë se ai ka qenë lidhur me disa prej femrave më seksi.

Ylli portugez është përfolur shumë për lidhjet e tij sentimentale, duke filluar nga miliarderha Paris Hilton tek ylli i televizioneve Kim Kardashian.

E dashura e tij e fundit është Xheorxhina Rodriguez, e cila ka sjellë në jetë fëmijën e katërt të fubollistit.

Rolando dhe modelja janë bashkë prej vitit 2016 dhe ndoshta ajo do jetë e dashura e tij e fundit, duke qenë se kanë edhe një vajzë së bashku. Por e ardhmja e Kristiano Ronaldos është shumë e paparashikueshme.

Jordana Jardel

Merche Romero

Gemma Atkinson

Irina Shayk

Lucia Villalon

Soraia Chaves

Paris Hilton

 

Kim Kardashian

Related posts

SARRI E LA PUSHIM KUNDËR LECCES/ Ronaldo del për gjueti me Georginan (FOTO)

Delo.autor

“BOMBERI” POLAK NDRYSHON NUMRIN E FANELLËS/ Piatek kërkon të thyejë mallkimin 10-vjeçar (FOTO)

Delo.autor

De Biazi “skanon” blerjet e reja: HIGUAIN, SUPER GODITJE, LAUTARO mahnitës

Isa.Autor

Leave a Comment