Futboll Premier League Sport

NUK E SHEH SI OPSION PËR TË ARDHMEN/ Manchester United nxjerr në shitje Pogba, ja vlera reale e mesfushorit francez…

Mançester Junajtid e cila nuk e sheh më Pol Pogbanë si opsion për të ardhmen, aktualisht po mendon që t’a largojë dhe duke i thënë skuadrave që pëlqejnë francezin, çmimin sesa duhet të derdhin në arkat e “djajve të kuq”.

Sipas mediave britanike, mesfushori francez që i pëlqen shumë Realit të Madridit, PSG-së dhe Juventusit, vlerësohet nga skuadra nga Mançesteri 75 milionë euro.

Drejtuesit e “djajve të kuq” nuk pranojnë ulje, dhe poshtë këtij çmimi nuk duan të negociojnë.

Related posts

EPISODET NË TË CILËN “VAR” NUK MUND TË NDËRHYNTE/ Polemika tek Juve-Fiorentina, merret vendimi për gjyqtarin

Delo.autor

Vllaznia nuk mposhtet, Partizani shpërdoron shumë në Shkodër

Q.Autor

HUMBJA NË TAVOLINË NDAJ “ZONJËS SË VJETËR”/ Nga Napoli vjen thumbi i radhës: Kjo Itali gjysmake…

Delo.autor

Leave a Comment