Ekskluzive Futboll Sport

E BUJSHME/ Mesfushori Kroos merr vendimin drastik, tërhiqet nga kombëtarja e Gjermanisë (FOTO)

Lajm i pazakontë vjen nga Tony Kroos ku së fundmi ka marrë vendimin për tërheqjen zyrtarisht nga kombëtarja e Gjermanisë.

Mesfushori Kroos ka luajtur për kombëtaren gjermane në 106 ndeshje nga ku ka realizuar dhe 17 gola.

Një lajm i trishtë ky për pancerat pasi humbasin një nga mesfushorët më të mirë në historinë e kombëtares gjermane.

AlpeSport.al

Related posts

Botërori 2018/ Nuk mjaftoi sherri, forma e një titullari tërbon Low

Sadik.Autor

LAÇI-LUFTËTARI/ Vendasit “dhuratë” gjirokastritëve, Luftëtari gjen golin e nderit (VIDEO)

Delo.autor

I DOLI EMRI PËR TRAJNER TEK KOMBËTARJA FRANCEZE/ Zidane na befason me përgjigjen

Delo.autor

Leave a Comment