Bundesliga Futboll Sport

BLLOKOHEN NEGOCIATAT/ Bayern është gati të heqë dorë nga ylli Coman, dy emra për ta zëvendësuar

Kingsley Coman është gjithmonë dhe më larg Bayern Munich.

Negociatat për rinovimin e francezit (kontrata i skadon në vitin 2023) janë bllokuar dhe klubi gjerman, pasi ka marrë sinjale shumë të mira nga Jamal Musiala dhe Leroy Sane, duket se nuk ka ndërmend ta bindë që të qëndrojë.

Bavarezët janë vënë në gjurmët e Luis Diaz të Porto-s dhe Antony të Ajax-it, që mund të marrin vendin e Coman, sipas Sky gjerman.

Megjithatë, në fillim duhet gjetur një blerës për francezin.

Related posts

“NUK E MENDOJ HUMBJEN E 2010”/ Ksavi i qartë: E falëm Bajernin, Interin jo!

bora.autor

REVOLUCION TEK MANCHESTER UNITEDI/ Solskjaer gati 6 largime “veteranësh” në fund të sezonit, ja lista me emrat

Delo.autor

DISFATA E THELLË NDAJ SPANJËS/ Gjermania mendon largimin e trajnerit Low. “Piketohet” zëvendësuesi

Delo.autor

Leave a Comment