Boks Sport Të tjera

BËN PREMITIMIN E MADH/ Boksieri Marku: Kam një objektiv të madh në jetën time dhe do ta realizoj

Florian Marku nuk ndalet. Ai vazhdon të përgatitet për të qenë gati për sfidat e reja që do të ketë në program. Dhe, në të njëjtën kohë, pas suksesit me Prodan, ka folur për SKy Sport duke bërë një premtim të madh…

“Ajo që di të them është se do të bëhem emri më popullor këtu në Britaninë e Madhe, vitin tjetër ndoshta. Kam sakrifikuar jetën time për të qenë në këtë pikë dhe nuk do ta lë këtë mundësi të më largohet.

Fansat shqiptarë më ndoqën edhe në ndeshjen që pata me Prodran, teksa me të majtën time kam fituar shumë duele.

Jam duke u stërvitur fort dhe do të bëj njerëzit e mi krenarë për mua”.

Related posts

NUK DO I BESONI SYVE/ QENI FUTET NË FUSHË dhe i MOHON GOLIN ekipit LEGJENDAR (VIDEO)

Isa.Autor

CHAMPIONS LEAGUE/ Ylli Muller ndëshkon Barcelonën me një SUPER GOL nga distanca (VIDEO)

Delo.autor

“MIRËSEVJEN VËLLA!”/ “Kur ne po përjetonim genocid, ju na dhatë shpresë për liri”! Tifozët e Kosovës gjest mirënjohje ndaj Britanisë së Madhe

Delo.autor

Leave a Comment