Formula 1 Sport Të tjera

“DASHURI NË SHKRETËTIRË”/ Lando Norris prezanton të dashurën e tij nga Dubai

Piloti i Meklaren në F1, Lando Norrris, ka konfirmuar lidhjen e tij me modelen portugeze, Luizinja Oliveira, gjatë pushimeve që po kalojnë së bashku në Dubai.

22-vjeçari ka shpërndarë një foto në Instagram me modelen duke shkëmbyer një puthje në shkretëtirë. Në postimin e tij, Norris shkruante “Rrezja ime e diellit”, duke i bërë fansat e tij të çmenden.

Komentet ishin nga më pozitivet, ku madje spikaste dhe komenti i ish-shokut të tij të skuadrës, Karlos Sainz, i cili shkruante: “Është zyrtare!”. Gjithashtu kishte dhe komente ku tregonin se disa fansa do të ngelnin zemërthyher nga kjo foto.

Related posts

I SHËNOI SUPER GOL POLONISË/ Kushta: Ekipi sot të bëjë detyrën. Reja? Mosha bën të vetën

Delo.autor

TREGON NDRYSHIMIN E MADH QË KA PËSUAR KOSOVA/ Rrëfen Kameramani anglez: 1997 në frontin e luftës, 2019 me… (FOTO)

Delo.autor

“DUA TË RINOVOJ KONTRATËN”/ Sulmuesi Torasa “SMS” Tiranës: Jam i lumtur këtu

Delo.autor

Leave a Comment