Boks Sport Të tjera

“DO JAP SHPIRTIN…”/ Boksieri Florian Marku do ngjitet në ring në “Air Albania”: Po kthehem për të gjithë ju…

Boksieri Florian Marku ka njoftuar se ndeshjen e radhës do ta ketë në 25 gusht në stadiumin Air Albania.

Sportisti nga Lushnja, ka bërë disa ndeshje të forta në Britaninë e Madhe, por këtë herë nuk ka zbuluar se kush do të jetë kundërshtari, duke bërë kuriozë shumë tifozë të tij.

 “Po kthehem per te gjithe ju, ne mes te Tiranes. Ne daten 25 Gusht ju pres te gjitheve ne Air Albania. Faleminderit @boxxer dhe @skysportsboxing per besimin dhe mbeshtetjen. Kundeshtari dhe info rreth biletave do dalin ket jave.

Ju premtoj qe do jap shpirtin per tju bere krenar akoma dhe me shume duke u ngritur ne majat e botes”, shkruan Marku në Facebook.

 

 

marku

Related posts

SITUATË E TURBULLT TEK INTER/ Futbollisti nuk e pret mirë zëvendësimin nga trajneri Conte

Delo.autor

SIGUROI FINALEN E BOTËRORIT PËR KLUBE/ Klopp humbet qetësinë, ja momenti kur kapet me trajnerin kundërshtar (VIDEO)

Delo.autor

FORCA E BOMBERIT BELG/ 150 gola në moshën 27-vjeçare, Lukaku mes goleadorëve elitarë

Delo.autor

Leave a Comment