Basketball Sport Të tjera

RIKTHEHET BASKETBOLLISTI PAS 7 VITESH/ Flet Dwight Howard: Me mua në ekip, LeBron James fiton titullin me Lakers

Basketbollisti Dwight Howard u rikthye te Lakers pas 7 vitesh, me shpresën që kjo eksperiencë e dytë me ekipin kalifornian të jetë më e mirë se ajo sezonit 2012-2013. Shtatlarti firmosi një kontratë 1-vjeçare me Lakers pas dëmtimit të DeMarcus Cousins dhe sezonin e ri do të jetë titullar.

Në një deklaratë për mediat, 33-vjeçari tha: “Për mua, kjo verë nuk ka patur aspak lidhje me basktbollin. Vetëm jetë privave, që më ka bërë më të fortë nga eksperienca e fituar”.

Related posts

Merkato fillon numërimin mbrapsht, momente vendimtare për Mbappe dhe Neymar

Isa.Autor

DITA E FLAMURIT/ ​Yjet shqiptarë të futbollit urojnë për 28 Nëntorin (FOTO)

Isa.Autor

Pochettino jep deklaratën prekëse pas kualifikimit historik në finale: Faleminderit Futboll!

Delo.autor

Leave a Comment