Basketball Sport

“I KAM DISA”/ LeBron James e lë “Pleshtin” jashtë listë së më të mirëve… pastaj e përmirëson gabimin

LeBron James nuk e ka përfshirë Lionel Messin në listën e futbollistëve që i pëlqen, edhe pse më vonë e ndryshoi mendjen gjatë një bisede me ndjekësit e tij drejtpërdrejt në Instagram.

Ai i përmendi disa prej lojtarëve më të mirë në botë momentalisht, plus të gjithë skuadrën e Liverpoolit, klub në të cilin ka aksione, transmeton Gazeta Express.

“I kam disa”, tha basketbollisti i La Lakers në NBA, kur u pyet cilët ishin futbollistët e tij të preferuar.

“Së pari çdo lojtar i Liverpoolit. Pastaj Kylian Mbappe, Neymar dhe Cristiano Ronaldo. Këta janë legjenda”, shtoi ai.

Related posts

STADIUMI PLOT PËR INTERIN NDESHJEN E RADHËS/ Ndeshje speciale dhe për “Inter Club Albania”

Isa.Autor

SKUALIFIKIMI NGA CHAMPIONS/ De Ligt kapiten i vërtetë: Ishim aq afër finales. Marr përgjegjësi për…

Delo.autor

SYNOJNË PËRFORCIME TË MËDHA/ Kampionët e Francës ofrojnë 70 milionë euro për yllin e Serie A…

Delo.autor

Leave a Comment